پنجره‌ های دو حالته UPVC ویژگی ها و مزایا

ساخت وبلاگ
چکیده : پنجره های دو حالته، پنجره هایی به سبک اروپایی هستند که به دو حالت باز می‌شوند. این پنجره ها... با عنوان : پنجره‌ های دو حالته UPVC ویژگی ها و مزایا بخوانید :

پنجره های دو حالته، پنجره هایی به سبک اروپایی هستند که به دو حالت باز می‌شوند. این پنجره ها که تنها یک دسته دارند که هر دو حالت را تنظیم می‌کند، یا قسمت بالای آنها فقط کمی به سمت داخل باز می‌شوند و یا به طور کامل باز می‌شود مانند پنجره‌های معمولی.

پلی وینیل کلراید غیر پلاستیکی یا UPVC، یک فرم بسیار مقاوم و محکم از PVC است که معمولا برای ساخت قاب
پنجره‌های upvc استفاده می‌شود. UPVC با توجه به مزیت های آن نظیر مقاومت در برابر هوا و آلودگی و نگهداری آسان، یک ماده عالی برای تولید پنجره محسوب می‌شود.

 برای دانستن قیمت انواع پنجره یو پی وی سی روی کلمه کلیک کنید

پنجره‌ های دو حالته UPVC 2

 

ویژگی‌های معمول پنجره‌های دوحالته UPVC

پنجره‌های دوحالته UPVC هم ظاهر زیبایی دارند و هم فوق العاده سازگار هستند.

امکان استفاده از این پنجره های upvc برای تهویه هوا بدون نیاز به باز کردن کامل پنجره، باعث می‌شود هیچ گونه مسئله ای در رابطه با امنیت به وجود نیاید.

چون محدوده شیب باز شدن پنجره از بالا بسیار کم است و نمی توان پنجره‌ یو پی وی سی را در این حالت خیلی باز کرد، بنابراین امکان ندارد کسی در این حالت بتواند از پنجره وارد شود.

  • از لحاظ ظاهری، بعضی از پنجره های دوحالته uPVC قاب های بزرگی دارند، بنابراین باید طرحی انتخاب شود که باریکتر باشد.
  • uPVC های رنگی هم مدتی است که به بازار آمده‌اند، بنابراین می‌توانید این سبک پنجره را (به غیر از سفید) با رنگ ها و طرح های مختلف نیز داشته باشید.

علاوه بر ویژگی های صرفه جوئی در انرژی، که به وسیله رتبه انرژی پنجره یا WER مشخص می‌شود، هنگامی که از این قاب پنجره همراه با شیشه های دوجداره استفاده کنید، عملا هیچ صدایی از خارج شنیده نخواهد شد.

این واقعیت که این پنجره ها با یک زاویه ۹۰ درجه به داخل باز می‌شود، باعث شده استفاده از آنها در ساختمان های بلند ایده آل باشد، چرا که تمیز کردن آنها از داخل بسیار راحت خواهد بود.

برای دانستن قیمت انواع پنجره یو پی وی سی روی کلمه کلیک کنید

 

پنجره‌ های دو حالته UPVC 3

 

مزایای استفاده از پنجره‌های دوحالته UPVC

مواد مورد استفاده برای ساخت پنجره های UPVC، خودش به تنهایی یک مزیت محسوب می‌شود، زیرا پلی وینیل کلرید غیرپلاستیکی(uPVC) سبک، بادوام و مقاوم در برابر بسیاری از مواردی است که ممکن است به پنجره های دیگر آسیب برساند.

این ماده زنگ نمی زند، نسبت به انبساط و انقباض مقاوم است و نیازی به رنگ زدن ندارد. همه این موارد باعث می شود نگهداری از پنجره های دوحالته uPVC بسیار آسان باشد و همچنین به ماندگاری طولانی مدت پنجره ها نیز کمک می کند.

همانطور که قبلا ذکر شد، داشتن تنها یک دسته برای باز کردن پنجره‌ها به هر دو حالت، باعث می‌شود باز و بسته کردن پنجره بسیار راحت باشد.

قاب ها در قسمت لولاها جوش داده شده و با فولاد گالوانیزه تقویت شده اند. در بخش متحرک پنجره نیز لولاهای فولادی ضد زنگ نصب شده است.

طراحی پنجره انعطاف پذیر است و همین امر اجازه می دهد که اتصالات به صورت کامل باز شوند. به این ترتیب از این پنجره‌ها می توان به عنوان درب کامل پاسیو نیز استفاده کرد.

هزینه پنجره های دوحالته UPVC

 

برای دانستن قیمت انواع پنجره یو پی وی سی روی کلمه کلیک کنید

پنجره های upvc | ایران یو پی وی سی...
ما را در سایت پنجره های upvc | ایران یو پی وی سی دنبال می کنید

نویسنده : محیا یوسفی بازدید : 10 تاريخ : سه شنبه 28 فروردين 1397 ساعت: 12:58